Mr. Visor

Herkese merhabalar. Epeydir aklımda olan kişisel günlük açma düşüncemi sonunda hayata geçirdim. : ) Günlük yazmayı pek sevmem aslında ama yine de arada birkaç satır kendimce bir şeyler yazmaya çalışacağım. İlk gönderimi selam yollamaya ayıracağım. :P Tanımayanlar ve daha yakından tanımak isteyenler için ilerleyen zamanlarda “Hakkımda” adlı bölüme kendimle ilgili bir şeyler yazacağım. Sözün özü, günlüğüme hoş geldiniz, umarım keyifli dakikalar yaşamanıza aracı olurum. : ) Gelelim selam faslına ;p Bu zamana kadar hep yanımda olan, desteklerini esirgemeyen  güzel insanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

20 thoughts on “Mr. Visor”

 1. Günlükçüğün hayırlı olsun visor. Takipçin olacağım hatta sun bu sayfayı sık kullanılanlara ekliyoru. Umarım güzel şeyler yazarsın. Herşeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyorum ve şu sanalda iyiki tanımışım diyorum seni. :)
  İhmal etme günlükçüğünü.

 2. Bloğun hayırlı ve uğurlu olsun abi. Uzun süredir aklında vardı aslında ve bunu uygulamaya koyduğun için takipçilerin olarak teşekkürü bir borç biliyoruz. :)

 3. Hayırlı olsun, sonunda böyle birşeyi hayata geçirdiğine çok sevindim..
  Düzenli takip etmeye çalışacağım. Tabi seninde bolca paylaşımlarını bekliyoruz..
  Umarım istediğin gibi gelişir ve sende çok keyif alırsın bu işten..

  xx

 4. Benim adıma yer vermişsin çok sevindirik oldum. Daha çok çoşarız Abdullah sen aç şu dükkanı hele :)

 5. Canım kankam ben senin her zaman yanındayım yaşadığım süre boyunca. İyi ki tanıdım seni iyi ki varsın. Bloğ ve tanıtım yazısı güzel olmuş . :))

 6. Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız hepiniz sağolun varolun. : ) Elimden geldiği kadarıyla, becerebildiğim kadarıyla bol bol yazmaya çalışacağım. İzlemede kalın. (:

 7. Hayırlı olsun abdullah, Allah utandırmasın.. Bir tane de nazar boncuğu asıver sitenin sağ tarafına falan :)

 8. Yeni blogun hayırlı olsun syn visor.
  Adıma yer vermen sevindirdi beni. Ayrıca tasarım da hoş olmuş.
  Sanırım ek olarak pressvisor geliyor. :)

 9. Hayırlı olsun. Web sitelerine bunca emek çeken biri olarak böyle bir paylaşım tabanı oluşturman artık gerekliydi. Birikim ve deneyimlerini web yöneticiliği konusunda hevesli acemiler ve diğer web yöneticileriyle paylaşmanın, birçok kişiye yeni bir bakış açısı ve ilham kaynağı olacağını düşünüyorum. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.